0106
2015
neden Gergi Tavan,barisol tavan, istanbul gergi tavan, istanbul barissol tavan,Dijital Baskı Gergi Tavan, HD Gergi Tavan, Işıklı  Doku Gergi Tavan, Lake Doku Gergi Tavan, 3D Form Gergi Tavan, Akustik Gergi Tavan

Niçin Gergi Tavan Sistemi ?

Eğer tavanlarınız hasarlı, çatlak yada lekeliyse bunları barisol gergi tavan sayesinde rahatlıkla gizleyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde alçıpan plakaya yada duvar boyasına hiç gerek duyulmaz.

Mobilya taşıma derdi olmadan bir gün gibi kısa bir süre içerisinde tavanlarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dümdüz, pürüzsüz, tertemiz suya dayanıklı çok güzel bir tavanınız olacak.

Evinizin tüm odalarına rahatlıkla uygulanabilir. Mutfağınızda banyonuzda, holünüzde, salonunuzda, yatak odanızda yepyeni bir görünüm elde edeceksiniz.

Tavan tasarımında nispeten yeni bir trend, gergi tavanlardır . Gerilmiş tavan bezleri asil görünür, montajı nispeten kolaydır ve sandığınızdan çok daha yırtılmaya dayanıklı ve sağlamdır. Çeşitli testlerde, yetişkin erkekler, yırtılmadan yarı-gerilmiş gergin tavanlarda kendilerini yere koydular. Ancak güvenlik nedenleriyle, bu testi kendiniz denememenizi öneririz. Germe tavanı, barisol veya resimli asma tavan adıyla da bilinmektedir. Yansımalarıyla mekânı görsel olarak genişleten yansıtmalı gergi tavanlar özellikle popülerdir. Bir gergi tavan , herhangi bir oda yüksekliğinde ve sıra dışı oda düzenlerinde bile pratik olarak monte edilebilir., Önceden sökmeden, tavan yüzeylerini veya eski moda ahşap tavanları kaplarlar. Germe tavan montajını herkes kendisi yapabilir.
 
Aynı evde uzun yıllar yaşıyorsanız veya eski bir binaya taşınırsanız, bir tavan tadilatı bazen kaçınılmazdır. Materyal sadece zamanla zayıflamakla kalmaz aynı zamanda kendi zevkinize göre değişir. Eski strafor ve yirmi yıldan uzun bir süre önce moda olan ahşap tavanlar veya boyanamayan kaba tavan sıvaları uzun vadede can sıkıcı olabilir. Eski tavanları yapmak için nispeten ucuz ve neredeyse kirletmeyen bir şekilde gergi tavanlar kaybolur.
 
gergi tavanlar, zararlı maddeler içermeyen bir tekstil örtüden yapılır. Bazı üreticiler malzemeye uzun yıllar garanti vermektedir. Eğer uzman olmadan bile , tavan montajı çok kolay ve hızlı. kenar bezi dahil edildiği, çok çaba çevresinde duvarlara monte edilmiştir. Çabaya bağlı olarak, bir gün içinde bir kata kadar yeni tavanlar sağlanabilir.