1703
2018
gergi tavan, su geçirmezlik,sanatsal baskılar, renk seçenekleri, geometrik şekiller, hızlı kurulum, temiz işçilik

Gergi Tavanı Tercih Etmenizi Gerektiren Sebepler

Mükemmel Pürüzsüz Yüzey 

Gergi tavan montajı teknolojisi tambur yapımına benzer jant üzerine bir bez (PVC branda) gerilir (odanın çevresi etrafındaki profil). Böylece, tavan, herhangi bir diğer tavan tasarımı seçeneği ile elde edilemeyen mükemmel bir düz yüzey elde eder.

Ya Da Karmaşık Geometri

Filmin esnekliği, düzlemler ve keskin açılar ile sınırlı olmayan, uzayda karmaşık geometrik tasarımlar oluşturmanızı sağlar. Gergi tavanların dalgalar, kemerler ve küreler gibi tasarımları sayesinde yaratıcılık için geniş bir alan sağlar ve ilginç tasarım çözümlerinin uygulanmasına izin verir.

Geniş Renk Yelpazesi

Gergi tavanın rengi, filmin rengi ile belirlenir ve bu nedenle, yüzey boyasının sakıncalarına maruz kalmaz: bir silindirden veya kötü şekilde boyanmış yerlerden vuruş işaretleri olamaz. Gergi tavan tasarımda 200'den fazla renk ve ton sunuyor ve bu renk aralığı sürekli genişliyor.

Çeşitli Dokular

En önemli avantajlardan biri de doku çeşitliliğidir gergi tavanlar sadece klasik bir mat yüzeye değil, aynı zamanda satenin inci parıltısına, ayna cila parlaklığına, kadife yumuşaklığına ve hatta taşların serinliğine de sahiptir. Sizin de gördüğünüz gibi bazı çözümler sadece gergi tavanlar tarafından sunulabilir.

Sanatsal Baskılar 

Gergi tavanlar, herhangi bir resmi tavan yüzeyine uygulamak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Görüntü tüm tuvale veya belirli bir bölümüne uygulanabilir. Örneğin, bir şirket logosu, en sevdiğiniz spor takımının amblemi, fotoğrafın veya başınızın üstündeki mavi gökyüzünde bulutlar bile yazdırabilirsiniz.

Aydınlatma Çözümleri

Şeffaf ve yarı şeffaf kumaşların yanı sıra, arkadan aydınlatmalı yeni profillerin kullanımı, aydınlatmada yeni olanaklar sunuyor: 3D ve "yüzen" tavanlar, vitray pencereler, ışık panelleri ve diğer ilginç çözümler. Hem ayrı ayrı hem de klasik avizeler ve çeşitli dahili lambalarla birlikte kullanılabilirler.

Hızlı Kurulum

3 ila 7 gün süren alçıpan tavan montajından farklı olarak, gergi tavan montajı birkaç saat sürmektedir. Buna ek olarak, tesisler hazırlık gerektirmez: odadan mobilyalar çıkarmanıza ve duvar kağıdını ve zemini örtmenize gerek yoktur sadece çiçeklerinizi alın ve duvarlara erişim olduğundan emin olun.

Temiz Kurulum 

Gergi tavanların montajı toz giderme ekipmanı kullanılarak gerçekleştirilmekte olup, bu da tozlanmayı% 97 oranında azaltmakta ve inşaat işleri için tipik olarak kir ve atık oluşumunu engellemektedir. Bu nedenle, gergi tavanları oda tamirinin herhangi bir aşamasında veya tamamen yenilenmiş bir odaya monte edebilirsiniz.

Su Geçirmezlik

Komşularınızdan tavana su mu aktı, ya da yağmur sırasında çatınıza su mu sızdı? Üzülmek için bir sebep yok: Tavan sadece hasar görmeyecek, aynı zamanda mülkünüzü selden koruyacaktır, çünkü gergi tavan 1 metrekareye kadar 100 litre suya dayanabilir. Böyle Bir durumda Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyona bir telefon kadar uzaktasınız. Ustamız büyük bir titizlikle suyu boşaltacak, tavanı sökecek, kurutacak ve yerine koyulacaktır.

10 Yıl Garanti

Gergi tavanların özellikleri, dayanıklılıklarını garanti etmemizi sağlar: PVC filmin fizikokimyasal özellikleri onu nem ve sıcaklık değişimlerinin zararlı etkilerine karşı savunmasız kılar. Esneklikleri, binanın daha sert malzemelerde çatlaklara neden olan doğal hareketleri görmezden gelmenizi sağlar.