1303
2018
gergi tavan, toplu konut, proje, arge, renk, model, baskı ,kalite

Gergi tavan ile toplu konutlar daha güzel

Gergi tavanın dekorasyon için ne kadar önemli bir argüman olduğu tartışılmazdır. Gergi tavanın kullanıldığı mecralarda ortaya koyduğu zerafet, ferahlık hissi, ve şıklık toplu yaşam alanlarında daha fazla etkisini göstermeye başlamıştır. Öztaş Yapı dekorasyon olarak toplu konut projelerinde  gerek arge desteği gereksede sektördeki öncü firmalardan olmamız hasebiyle ciddi katkı sağlıyacağımızı ifade ediyoruz. Toplu konut projelerine özel iskonto ve indirimlerimiz bulunmaktadır. Her renge ve platforma uygun milyonlarca model ve seçeneğimiz bulunmaktadır.

Öztaş Yapı Dekorasyon , büyük veya küçük herhangi bir ortamı iyileştirmek ve güzelleştirmek için kullanılabilir. İster evinizi yatağınızın üstesinden gelmek, ofis için en üst düzey profesyonel bir görünüm yaratmak veya çevrenizde benzersiz bir atmosfere ilham vermek istiyorsanız, Gergi Tavan çözümdür. Bu yenilikçi teknolojinin bir parçasını evinizde veya işyerinizde geçirmenin heyecan verici kısmı, arkadaşlarınızın, misafirlerin veya iş ortaklarınızın orada olmayı asla unutmayacağıdır. Ürünümüz alçıpan veya damla karolar için bir ilave veya yedek olarak kullanılabilir. Yeni bir inşaat projesi için, sıkıcı ve emek yoğun bir alçıpan kurulum ihtiyacını ortadan kaldırır. İşlemi daha hızlı, daha kolay, daha temiz hale getirir ve sonuç seveceğinizden emin olduğunuz bir sonuçtur.

Öztaş Yapı dekorasyon, iç tasarım sistemlerini geliştirmek ve mevcut ve gelişmekte olan projelerdeki çeşitli uygulamalar için kavramsal olarak yeni bir kaplama ürünü sağlamak için teknolojik olarak ilişkili ürünlerin yanı sıra gergin tavanların üretimini de sağlar. Ayrımlarımız, bitmiş ürünü kendi bünyesinde üretme ve müşterilerimiz için uçtan uca anahtar teslimi yaşam alanı geliştirme olanağıdır. Hizmetimiz hızlı ve olağanüstü, detaylara, yüksek kaliteli malzemelere, mükemmel tadı ve yetenekli profesyonel kurulum ekibine titizlikle dikkat etmekteyiz. Bizim için müşterinin tercihleri ​​her şeyden önemlidir; Şartlarınıza kesinlikle çağdaş, geleneksel veya klasik iç tasarım vizyonu sunuyoruz.