0604
2015
GERGİ TAVAN ,SİNEKLER, NASIL KORUNUR

GERGİ TAVAN SİNEKLERDEN NASIL KORUNUR

Gergi tavan uygulamasına gecimeden önce uygulama yapılan profillerin üzeri metal alimünyum bant ile duvara ve profile sıkıca yapıştırılması gerekir aksi takdirde profil ve duvar arasından gergi tavan içerisine sinek ve böcekler girebilir ve gergi tavan görselin Çirkin bir görüntü oluşmasına neden olur.
 
Özellikle yazın sıcak havalarda populasyonu artan sivri sinek ve karasinekler, en ufak boşluktan girerek gergi tavan içerisinde kalırlar. Bir süre sonra özellikle transparan gergi tavanlarda ciddi sıkıntılar ortaya çıkarabilir. Kötü görüntünün yanında kötü koku oluşumlarıda gözlenebilir.
 

Peki ne yapacağız?

 
Mutlaka gergi tavan montajını işinin ehli profesyonel ustalara yaptırın. gerdirme esnasında en ufak boşluğun oluşmamasına özen gösterin. Kullananılan gergi tavan malzemelerinin kaliteli olmasına dikkat edin.
 
İşte karşınızda, germe tavanların ne kadar güçlü olduğunu gösteren dört basit test. Bakımlarının bu kadar kolay olmasının sebeplerinden biri de budur çünkü onlara zarar vermek zordur! O kadar zor ki tüm  gergi tavan sistemlerimizde 10 yıl garanti veriyoruz. Gergi tavanların, daha geleneksel tavan seçeneklerinden daha az olmasa da aynı maliyete sahip olabileceğini, montajının daha hızlı ve daha az dağınık olduğunu duymak sizi şaşırtabilir. Tasarımların güvenilirliği ve esnekliğindeki faktör ve birçok insanın neden gergi tavanlara geçtiğini anlayabilirsiniz.
 

Gergi tavanların sağlık ve tıbbi ortamlar için şiddetle tavsiye edilmesi tesadüf değildir. Daha önce de belirtildiği gibi, temizlenmesi çok kolaydır ve korozyona uğramazlar veya yoğuşma veya nemden etkilenmezler. Standart gergi tavanınız zaten akustik için harika. Ancak bir adım daha ileri gidin ve akustik ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilen özel bir mikro delikli membran kullanın.