0211
2016
Gergi, tavanlar, neden ,profesyoneller, tarafından, kurulmalıdır?

Gergi tavanlar neden profesyoneller tarafından kurulmalıdır?

Gergi tavanlar, insanların onları "kendin yap projesi" olarak satmaya başladığı noktaya kadar çok moda. Bu sektörde neredeyse 10 yıldır çalışıyoruz ve kesinlikle buna karşı çıkmanızı tavsiye ediyoruz: Gergi tavanların montajı son derece zordur, özel aletler gerektirirler ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız malzemelerinizi kırabilirsiniz. yapıyorum. 

Gergi tavan montajı profesyoneller için neden önemlidir? 

Gergi tavan montajı, işi düzgün bir şekilde yapmak için gerekli deneyime ve araçlara sahip oldukları için profesyonellere bırakılmalıdır. Profesyoneller, kurulumdan önce alınması gereken doğru ölçümleri bilir ve tavanın düzgün ve güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlayacak araçlara sahiptir. 

En önemlisi, kurulumla ilgili herhangi bir sorun varsa, bir profesyonel bunu kolayca düzeltebilir, bu bir amatör veya DIYer için çok daha zor bir şeydir.

Gergi tavanlar nasıl kurulur? 

Gergi tavan montajı tipik olarak önce çerçeveyi duvarlara ve tavana tutturmayı, ardından malzemeyi çerçevenin üzerine germeyi ve yerine sabitlemeyi içerir. Kurulan gergi tavan tipine bağlı olarak, çerçeveye ek destek noktalarının eklenmesi gerekebilir. PVC malzeme ısı kullanılarak gerilir ve odanızın özel ölçülerine uyması için hassas bir şekilde kesilmesi gerekir. 

Tavan gerdirildikten sonra, malzeme dikkatlice kesilerek aydınlatma armatürleri ve fanlar monte edilir. 

 

Kendi yırtılmış gergi tavanınızı örtmeli misiniz? 

Kendi yırtılmış gergi tavanınızı örtmeniz önerilmez çünkü bu karmaşık ve potansiyel olarak tehlikeli bir iş olabilir. Doğru aletler ve deneyim olmadan bir yırtılmış gergi tavanını kapatmaya çalışmak, düzgün yapılmadığı takdirde eşit olmayan kapsama, tavanın hasar görmesine ve hatta potansiyel sağlık tehlikelerine neden olabilir. 

Ek olarak, yırtılmış gergi tavanları, doğru şekilde kullanılmadığı takdirde havaya salınabilen asbest içerir. Bu ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir, bu nedenle yırtılmış gergi tavanındaki tüm çalışmaların bir profesyonel tarafından yapıldığından emin olmak önemlidir.

Yıldırım Dekor Gergi Tavan Sistemleri olarak müşterilerimizin güvenliğini önemsiyoruz. Gergi tavanlar her zaman bir profesyonel tarafından kurulmalıdır ve aksini söyleyen hiç kimse büyük olasılıkla endüstri veya onunla ilgili tehlikeler hakkında pek bir şey bilmiyor. Güzel bir gergi tavan arıyorsanız, aradığınızı bulduk! Sadece bize bir mesaj gönderin ve size ücretsiz bir tahminde bulunalım.

Sosyal yaşam alanlarımızın, bilhassa kapalı alanların en önemli unsurlarından bir tanesi şüphesiz tavan bölgesidir. Tavan dekorunun yansımaları insanlarda psikolojik olarakta görülebilir. Mutlak suretle tavan dekoru insanları ferahlata, boğmayan, sade ve şık gözükmesi hem müdavimlerini hemde misafirlerini memnun edecektir. Tavan dekoru malzemelerinin en önemli öğesi gergi tavandır. Gergi tavan gerek uzun yıllar kullanılabilmesi, kullanıldığı mekanlarda ayrı bir hava ve zerafet katması  gergi tavanın en belirgin özelliğidir. Tavan dekorunda kullanılacak alanın ölçüleri, ışık tonu ve resim görselleri çalışmanın yönünü belirler. Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon ailesi olarak profesyonel ekibimiz bizzat gelip ölçüleri aldıktan sonra size en sağlıklı led sayısını ve milyonlarca model arasından seçmenize imkan sağlıyacak  modelleri sunacaktır. Sizlerde Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.