Whatsapp

Seyran Cafe Restorant Gergi Tavan Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Seyran Pasta Cafe Retaurant şubeleri için hazırlamış olduğumuz gergi tavan modellerimizin montaj işlerine devam ediyoruz. Seyran Pasta Cafe’nin bir diğer şubesi için hazırlamış olduğumuz gergi tavan ve gergi duvar modellerimizin montajını başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Özellikle pastane, cafe, restoran eğlence merkezleri, canlı müzik alanları için hazırlamış olduğumuz akustik gergi tavan, ısı ve ses yaltımı sağlayan gergi tavan modellerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yıldırım Dekor yapı dekorasyon olarak 20 yılı aşkın tecrübemiz ve profesyonel elemanlarımızla, kaliteli gergi tavan malzemeleri kullanarak, gergi tavan tasarım, gergi tavan montaj, gergi tavan bakım, gergi tavan imalat işlerini uygun fiyat ve yüksek kalite prensibiyle yürütmekteyiz. PVC gergi tavan, kumaş gergi tavan, barrisol tavan türlerinden elde edilen, akustik gergi tavan, mat gergi tavan, saten gergi tavan, lake gergi tavan, parlak gergi tavan, şeffaf gergi tavan dokularıyla İstanbul ve çevre illere uygun m2 fiyatı ve yüksek baskı kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon bünyesinde mat gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi tavan, lake gergi tavan transparan gergi tavan türleri ve diğer doku türlerinde gergi tavan modellerinin yanında gergi tavan aydınlatma, gergi duvar modelleri de hazırlanmaktadır. Gergi tavan aydınlatma sistemleri ile led aydınlatma gergi tavan, gizli ışıklı gergi tavan, günün anlam ve önemine göre renk seçeneklerini değiştire bileceğiniz aydınlatma sistemleri ile oluşturulan gergi tavan, 3d boyutlu gergi tavan modellerini elde etmenizde mümkündür.

Sizde gergi tavan yaptırmaya karar verirseniz bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizi arayın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanın.

Seyran Cafe Restorant Gergi Tavan Modelleri Seyran Cafe Restorant Gergi Tavan Modelleri Seyran Cafe Restorant Gergi Tavan Modelleri Seyran Cafe Restorant Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Uygulamalarımız