Whatsapp

Kudüs Manzaralı Cam Duvar Kaplama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Son yılların trendi olan cam duvar kaplamaları her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon olarak cam duvar kaplama işlemlerini, cam duvar imalatı, cam duvar malzemeleri ve cam duvar montajı hizmetlerini uygun fiyat ve yüksek kalite ile sağlamaktayız. Son yapmış olduğumuz Kudüs manzaralı cam duvar projemizde başarıyla tamamlanmıştır.

Yıldırım Dekor yapı dekorasyon firmamız bünyesinde cam duvar kaplamalarını yanında gergi tavan malzemeleri, gergi tavan montajı, gergi tavan imalatı ve gergi tavan tasarımı hizmetlerimizde bulunmaktadır. Gergi tavan, gergi duvar ve cam duvar kaplama; Hastaneler, Fabrika & Oteller, Restoranlar, Ticari Kuruluşlar, Alışveriş Merkezleri Tiyatroları Evleri Konutlar gibi alanlarda tasarım ve kullanım açısından ideal ürünlerdir. Daha fazla bilgi vermek için Yıldırım Dekor Cam duvar ve cm zeminin göze çarpan özelliklerini aşağıda sunuyoruz.

Yıldırım Dekor cam duvar ve cam zemin kaplaması, uv baskı teknolojisi kullanılarak yüksek çözünürlük ve renk kalitesi ile hazırlanır. Kullanılan cam üzerinde yapılan işlemler sonucunda kırılma ve patmalama gibi riskleri ortadan kaldırılır. 3D tasarım sağlanabilir. Cam duvarlarda kolay sabitleme için sertleştirme işleminden geçirilir. Cam Duvar Kaplaması daha sonra diğer duvar kağıdı gibi özel geri dönüşümsüz yapışkan kullanılarak duvara sabitlenir.

Çatlamaya dayanıklı – Yıldırım Dekor cam duvar ve cam zemin kaplaması, duvarı güçlendirir. Camın, ağırlıkça mukavemet ile karşılaştırıldığı zaman çelikten daha güçlü olduğu bilinen bir gerçektir, yani 1 kg'lık cam, 1 kg'lık çelikten daha güçlüdür.

Parlak ve yıkanabilir - Yıldırım Dekor cam duvar kaplamasındaki uv baskı teknolojisi ile elde edilen görüntüler zamana karşı dayanıklıır, sararma ve solma meydana gelmez. Rahatlıkla yıkanabilir, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir.

Yangına dirençli – Yıldırım Dekor cam duvar kaplaması yangına dayanıklıdır, eriyebilir ancak yanmaz. Antistatik - Cam elektrik yapmaz, böylece odadaki statik elektriği azaltır ve duvarlardaki toz birikimini de azaltır.

Uygunluğu ve onarımı - Cam duvar kaplaması, eski boyalı boya veya lambi macununun herhangi bir uygulaması olmaksızın mevcut boyalı yüzey üzerine yeniden boyanabilir. Bu direkt bir boyamadır.

Eco dostu - Cam duvar, kontamine olmayan ve kirletmeyen organik bir malzemedir. Alçının ömrünü arttırır, böylece arazi dolgusunda birikintileri azaltır.

Ekonomik - Cam duvar kaplaması 15 yıllık çok uzun servis ömrüne sahiptir.

Problem çözüm - Cam duvar kaplaması tüm duvar problemlerinin% 85'ini çözdüğünü kanıtlamıştır.

Kudüs Manzaralı Cam Duvar Kaplama

Gergi Tavan Uygulamalarımız