Whatsapp

Işık bandı gergi tavan transparan uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul  Levent'te ışık bandı transparan gergi tavan uygulaması yapılmıştır.. Işık bandı gergi tavanlar hem sade hemde şık durmaktadır. Resimlerde görüldüğü üzere farklı şekiller ile sunum yapılabilmektedir. Germe tavan, yeni tavan sistemiyle gerçekleştirilemeyen ayırıcı aydınlatma çözümleri ile şık ve çağdaş tavan tasarımı yaratmak için yeni inşaat projelerinde kullanmak için popüler!Bir Gergi Tavan çözümünü yeni evinize veya bir ticari çevrenin içine dahil etmek istiyorsanız, kararınızı vermede size yardımcı olması için projenizin erken aşamalarında bizimle iletişime geçmenizi öneririz:

Germe tavan, iki temel bileşenden oluşan asma tavan sistemidir:

  • Mevcut bir tavana (alçıpan, ahşap, beton vb.) veya bir duvara monte edilmiş çevre yolu
  • tamamen dirençli, hafif kirli ve anti-statik tavan membranı, ki bu da var olan alanın tam konturuna sahip, her zaman 800 sq ft'ye kadar (büyük tavanlar için çözüm isteyin) ısmarlama bir parçadır.

Işık bandı gergi tavan transparan uygulaması Işık bandı gergi tavan transparan uygulaması Işık bandı gergi tavan transparan uygulaması Işık bandı gergi tavan transparan uygulaması Işık bandı gergi tavan transparan uygulaması

Gergi Tavan Uygulamalarımız