Whatsapp

Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Dekoratif ayna modelleri istanbul: Evinizdeki salon, yatak odası, mutfak, bina girişleri, iş merkezleri, eğlence merkezleri, otel lobileri, bekleme salonları, güzellik merkezleri ve daha bir çok alan için son zamanların en çok tercih edilen dekorasyon malzemesi olan ayna duvar, ayna tavan, baklava dilimli ayna, dekoratif ayna çalışmalarımız başarıyla tamamlanmıştır. Hazırlamış olduğumuz ayna tavanlarımız cnc tezgahlarda işlenerek aydınlatma sistemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. Ayna tavanları için yüksek güvenlikli kırılmaz camlar kullanılmış ve güvenlik en üst düzeyde sağlanmıştır.

 

Baklava dilim ayna ve diğer ayna tavan modelleri kullanılan alana ferahlık katmaktadır. Küçük alanlar için genişlik hissi uyandırır. Geniş alanlar içinse mükemmel bir görsel şölen meydana getirir. 

 

Yıldırım Dekor yapı dekorasyon olarak baklava dilim ayna üretimi, montajı ve dekoratif ayna tasarımları hizmeti vermekteyiz. Sizlerde duvar ve tavanlarınızı aynanın eşsiz avantajlarıyla buuşturmak istiyorsanız arayın görüşelim.

Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul Dekoratif Ayna Tavan Modelleri İstanbul

Gergi Tavan Uygulamalarımız