Whatsapp

3d Boyutlu Gergi Tavan Uygulamaları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

3d boyutlu gergi tavan uygulamalarımız yüksek müşteri memnuniyetiy tamamlanmıştır. Yüksek baskı ve görüntü kaliteli gergi tavanlarımız 20 yıl garantilli olarak teslim edilmektedir. Yıldırım Dekor yapı dekorasyon da müşter memnuniyeti, gergi tavan malzeme ve gergi tavan montajda uygun fiyat garantisiyle sağlanmaktadır. Polyester, pvc, barrisol, gergi tavan, stretch ceiling, tüm gergi tavan türleri uzman ekiplerimiz tarafından hatasız ve isteğe uygun olarak yapılmaktadır.

Gergi tavan kurulumunda teknik İlk adım olarak profesyonel ekimizle çok hassas ölçümler alıyor. Ardından,Dream Canvas montajcılar tavan, profiller (PVC veya alüminyum kenarlar) tüm çevre üzerinde sabitlemekteyiz. Son olarak, oda bir ısı tabancasıyla ısıtılarak, tuval yerleştirilecektir. Farklı sürümleri İç mekanınızın tarzına mükemmel uyum sağlamak için üç stil stili sunuyoruz; mat gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi tavan. 

3d Boyutlu Gergi Tavan Uygulamaları 3d Boyutlu Gergi Tavan Uygulamaları 3d Boyutlu Gergi Tavan Uygulamaları 3d Boyutlu Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi Tavan Uygulamalarımız