Whatsapp

Gergi tavan mutfak dekorasyon montajı Sarıyer

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Sarıyer ilçesinde mutfaklar için birbirinden güzel gergi tavan uygulamalarını derledik, istediğiniz model ve görseli çok kısa süre içerisinde sizler için hazırlıyor ve monte ediyoruz. Gergi tavan uygulamalarında birbirinden güzel modellerimizi profesyonel işinin ehli ustalarımız TEMİZ İŞÇİLİK prensibiyle anahtar teslim yapmaktadır. 

Uzmanlar, mutfak tavan ışık matını monte etmeyi tavsiye ediyor. Hemen hemen her mutfak iç tasarımı için uygundur ve özel bir dikkat gerektirmez. Gergi tavan ürünler pratik. Neme karşı dayanıklıdırlar, bu yüzden komşuları sularsanız tavan etkilenmez. Gerilmiş tuval yoğunlaşma ücretsiz. Aşağıdaki kaliteli ürünleri not etmek de önemlidir.

 
Mutfağın havada olduğu biliniyor, farklı kokuyor. Oda sigara içebilir. Gergi tavanlar, kokuları emmez ve antistatik özelliklere sahip oldukları için kirlenmezler. Gres, kurum, toz tavanlara yapışmaz. Farklı gerilmiş tuval yüksek ses yalıtımı, böylece çay her zaman rahat olacak.
 
Eski düzeninin bir odasında bile, herhangi bir mutfakta monte etmek için uygun Yıldırım Dekor Gergi tavanlar marka. Montaj sırasında, ağ gerginliği ana tavana ve duvarlara sabitlenmez. Bu nedenle, alçı kaba tavanda yıpranma veya çatlaklardan kaçınabilirsiniz.
 
Mutfak harika kemerli tavanlara bakmaktadır. Duvardan tavana geçiş yaparlar ve ince düzgünsüzlük köşeleri ve genel olarak çalışma yüzeylerini gizleyebilirler. En güzel mutfak gergi tavan modelleri için bize ulaşınız.
 

Gergi tavan mutfak dekorasyon montajı Sarıyer Gergi tavan mutfak dekorasyon montajı Sarıyer Gergi tavan mutfak dekorasyon montajı Sarıyer

Gergi Tavan Uygulamalarımız