Whatsapp

Desenli Şeffaf Gergi Tavan Uygulaması Avcılar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Avcılar ilçemizdeki bir daire sakinimiz için desenli şeffaf gergi tavan modelimiz hazırlanmış ve kusursuz bir şekilde montajı yapılmıştır. Koridor ve diğer odalar için kullanılan gergi tavan odalara bambaşka bir hava katmıştır. Yıldırım Dekor yapı dekorasyon olarak İstanbul Avcılar ilçesi ve diğer ilçelerinde bir çok proje imza atmış bulunmaktayız. Firmamız bünyesinde pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan ve barisol tavan türleri ile sayısız gergi tavan modeli üretmiş ve montajını gerçekleştirmenin grurunu yaşamaktayız. Yıldırım Dekor yapı dekorasyon aynı zaman da gergi tavan malzemeleri, gergi tavan imlatı, gergi tavan montajı, gergi tavan m2 fiyat hesaplama hizmetleri vermektedir. Gergi tavan görsellerine sitemizden ulaşabilir ve projelerimze göz atabilirsiniz.

Yüksek düşün! Gergi tavan

Tavan, herhangi bir odadaki en önemli tasarım öğelerinden biridir. Zemin alanına eşit bir alanı kaplar, bu da daha az dikkat edilmemesi gerektiği anlamına gelir. Son zamanlarda, gergi tavan oldukça popüler olarak kullanılan tavan türü olarak görülmektedir. Gergi tavan; germe tavan, barisol tavan, streç tavan, gergili tavan ve gergi asma tavan olarak da isimlendirilmektedir.

Tasarım, model ve renk çeşitliliği olarak tüm vatandaşlarımızın kalplerini dolduran gergi tavan dekorasyonda vaz geçilmez hale gelmiştir. Her ne kadar bu yeni hareketin gelişmesi biraz yavaşlatsa da, gergi tavan ülke çapında güvenle yayılmaya devam ediyor ve her yıl daha fazla popülerlik kazanıyor. Gergi tavan kuşkusuz, tartışmasız tüm tavan türleri içerisinde en çok avantaja sahiptir ve kendine has nüansları vardır.

Desenli Şeffaf Gergi Tavan Uygulaması Avcılar Desenli Şeffaf Gergi Tavan Uygulaması Avcılar Desenli Şeffaf Gergi Tavan Uygulaması Avcılar Desenli Şeffaf Gergi Tavan Uygulaması Avcılar Desenli Şeffaf Gergi Tavan Uygulaması Avcılar

Gergi Tavan Uygulamalarımız