1507
2016
alibeyköy gergi tavan, istanbul gergi tavan, fiyatları,malzemesi,metrekaresi, barissol, gergi tavan ustaları

Alibeyköy gergi tavan m2 fiyatları modelleri malzemeleri bayilik ustası firması

Alibeyköy gergi tavan imalat ve montaj merkezi olarak en uygun gergi tavan fiyatları ve montajı için gergi tavan için arayınız. İstanbulun her bölgesine gergi tavan servisimiz vardır. Gergi tavanlarımız uv dijital baskılı olup 10 yıl garantilidir. Herhangi bir renk solması yaşanmaz. Tüm ürünlerimiz A sınıfı yüksek baskı kalıtelidir. En uygun fiyatlar için Alibeyköy gergi tavan imalatını arayarak kaliteli ürünleri uygun fiyata Yıldırım Dekor güvencesi ile yaptırabilirsiniz gergi tavan yaptırmadan önce mutlaka bizden teknik destek ve uygun fiyatlar alınız.  

Gergi tavan m2 fiyatı

Gergi tavanlar çok yönlüdür, kurulumu kolaydır ve çok büyük bütçe gerektirmez. Bu tasarım trendinin mimarlar, iç mimarlar ve ev sahipleri arasında popüler olmaya devam etmesi şaşırtıcı değildir ama bir tane kurmanın fiyatı nedir? Yüzey alanının boyutundan istenilen dokuya kadar toplam maliyeti etkileyecek birkaç faktör vardır. Gergi tavan bir yatak odasını aydınlatabilir, oturma odasına daha geniş bir his verebilir ve yemek odasını büyük hissettirebilir. Ayrıca restoran, güzellik kliniği ve hatta ofis gibi ticari ortamlarda oldukça popülerdirler. Gergi tavanın maliyeti, kullanılan PVC film miktarına ve istenen dokuya bağlı olacaktır. Tahmin edeceğiniz gibi, tek bir tavanda tek bir tasarım, mülkünüzdeki her tavana PVC film takmanın fiyatından daha ucuza mal olacaktır.

Sonuç olarak, teklifler her zaman yere ve tavanın boyutuna bağlı olacaktır. Odanızın dörtten fazla köşesi, kavisli bir alan veya çok sayıda aydınlatma noktası varsa, özel gereksinimleri karşılamak için fiyatın artmasını bekleyebilirsiniz 

Montajcılar ve gergi tavan üreticileri tarafından kurulum maliyeti, aşağıdaki faktörler dikkate alınarak hesaplanır:

  • Binaların toplam hacmi ve geometrisi

Açı sayısındaki artış ve odanın geometrisindeki bir değişiklikle (örneğin, bir oyuk planlama), maliyet orantılı olarak artacaktır. Odanın geometrisi: eğri çizgilerin ve düzensizliklerin varlığı;

  • Yüzey kaplamanın dekoratif niteliği (Malzeme türü)

Mat PVC, Saten PVC levhalar, Parlak tavanlar. Fotoğraf baskısı ile renkli baskılar ve tavanlar.

  • Tavan alanı

Doğal olarak, odanın alanı ne kadar büyükse, sevgilisi metrekare başına germe tavanların fiyatıdır. Aynı zamanda işlerin maliyeti, en azından kullanılan tüm malzemelerin maliyetidir ve karmaşık bir kurulum gerçekleştirirken önemli ölçüde artabilir.

  • Kullanılan malzemenin genişliği;

Tasarımın özellikleri: iki seviyeli, çöküntü ve çıkıntıların varlığı, aydınlatma organizasyonunun doğası, malzeme kombinasyonlarının varlığı, farklı dokuların resimleri, kaplama türleri ve renkler

  • Ek kurulum işlerinin maliyeti

Işıklar, AC, alarmlar, hoparlörler kurulumu destekler.

  • Marka üreticisi ve montajcısı firma

En iyileri Fransa ve Almanya tarafından üretilen malzemelerdir. Firmamız uzun yıllardır piyasada çalışmakta ve birçok olumlu eleştiri almıştır, karşılık gelen değerde kalitatif bir çalışma talep etme hakkına sahiptir.

  • Tasarım Fikri

Bir iç tasarım, anahtar teslimi bir tavanın nihai maliyetini başka hiçbir şey gibi etkileyebilir. İki seviyeli bir tavan yapmak ister misiniz? Maliyetleri 1,5 ile çarpmanız gerekecek. Daha fazla fikstüre mi ihtiyacınız var? Ayrıca, ek maliyetler için hazırlanın ve ne kurmanız gerektiği önemli değil: büyük bir avize veya spot - fiyat aynı.

Tavanın rengini ve dokusunu seçerken, bireysel bir tasarımda kalabilirsiniz - fotoğraf baskısı veya orijinal çizim. "Metalik" veya "yıldızlı gökyüzü" etkisine sahip hazır resimler var: yetkin aydınlatma ile harika görünüyorlar. Ancak tüm bu lezzetler için de belirli bir miktar ödemek zorunda kalacak.

Yukarıdakilerin hepsinden, tavan döşeme fiyatlarının yasaklayıcı olduğu ve tasarımcının veya tesisatçının iradesine göre değiştirilebileceği izlenimini edinebilirsiniz. Ancak, bu tam olarak böyle değil: İsterseniz, tavanın maliyetini aşağı yukarı doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Önerilen şirketin tavan tasarımı seçenekleri hakkında gerekli tüm bilgileri Gergi Tavan Modelleri'nde bulabilirsiniz.

Gergi tavan seçerken, her şeyden önce, elbette, görünüşüne dikkat etmelisiniz. Nasıl şekilleneceği, iç mekanın diğer unsurlarıyla birleştirilip birleştirilemeyeceği veya tam tersi; temeli olacak ve tasarımın geri kalanı için yön belirleyecek mi? Kuşkusuz bu çok önemli bir aşamadır.

Ancak gergi tavan tipini belirledikten sonra maliyetini hesaplamak gerekir. Çoğumuz için tasarım seçiminden sonra en önemli ikinci konu fiyattır. Ve gergi tavan fiyatını etkileyen birkaç temel unsur vardır.

Neden firmamızda gergi tavanları seçmelisiniz?

Güvenilirdir
Yıldırım Dekor 12 yıldan fazla bir süredir en yüksek kalitede ithal malzemelerden gergi tavanlar üretmektedir. En iyi gergi tavan ustalarıyla çalışıyoruz.  Aynı zamanda İstanbul pazarının liderlerinden biri olarak, sadece ürün kalitesini değil, aynı zamanda verilen yüksek hizmet seviyesini de kesinlikle takip ediyoruz. Bu şimdiden 50.000'den fazla aileyi ikna etti. Gergi tavanlarımızın 10 yıl garantili ve sürekli servis bakımını sağlamaktayız.

Rahattır
Gergi tavanların ölçüm anından montajına kadar genellikle 1-3 gün sürer. Son teslim tarihlerini dikkatle izliyor ve bunlara uyulmasını sağlıyoruz. Montaj ekiplerimiz, gergi tavanın kir ve inşaat artıkları olmadan doğru bir şekilde kurulmasını sağlayacak profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır.

Karlı
Gergi tavan üreticisiyiz ve kendi üretimimiz; bunlar müşterilerimiz için dürüst fiyatlar ve kısa vadelerdir. Ek olarak, düzenli olarak, sizin için daha fazla yararı olan bir gergi tavan sipariş etmeyi mümkün kılan çeşitli promosyonlar düzenliyoruz.

Tavanınızın fiyatını detaylı bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece ŞİRKETİMİZLE İLETİŞİME GEÇİN  veya e-postamıza soru olarak gönderme avantajından yararlanın. Ekibimiz tüm numunelerle birlikte ve sizin için uygun bir zamanda size ulaşacaktır. Odanın ölçümü ve teknik özelliklerinin incelenmesinden sonra ekip gergi tavanınızın tam maliyetini hesaplayacaktır.