Whatsapp

Atatürk Posteri Gergi Duvar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Son projemiz olan dev Atatürk Posteri gergi duvar çalışmamız başarıyla tamamlanmıştır. Gergi duvar montajından önce alt kısımdan led aydınlatma argümanları döşenmiştir. Gergi duvar aydınlatmasında gizli aydınlatma kullanılmıştır. Montajı tamamlanan Atatürk posteri gergi duvar muhteşem ihtişamı ve görüntüsüyle göz boyamıştır. Hazırladığımız gergi tavan Atatürk posterine yakışır bir düzeyde görüntü kalitesini onlarca yıl koruyacaktır. Gergi duvar hazırlanırken uv baskı teknolojissi kullanılarak Atatürk ve Bayrak görüntüsü hd baskı kalitesiyle gerçekleştirilmştir. Yıldırım Dekor  olarak müşterimze güzel günlerde kullanması dileğiyle hayırlı olsun.

 

Firmamız bünyesinde gergi duvar, gergi tavan, germe tavan, barisol tavan, gergi tavan montaj ve gergi duvar montaj, gergi tavan tasarımaları ve dekorasyon hizmetleri uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesiyle verilmektedir. Sizlerde gergi tavanın eşsiz dekorasyon avantajlarından yaralanmak istiyorssanız arayın görüşelim.

Atatürk Posteri Gergi Duvar Atatürk Posteri Gergi Duvar Atatürk Posteri Gergi Duvar Atatürk Posteri Gergi Duvar Atatürk Posteri Gergi Duvar

Gergi Tavan Uygulamalarımız