Whatsapp

Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Bahçelievler gergi tavan modelleri

Bahçelievler ilçemizdeki müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz gergi tavan modellerimiz başarıyla tamamlanmıştır. Hazırlanan gergi tavanların montaj işlemleri kusursuz bir şekilde gerçekleşmiştir. Yıldırım Dekor yapı dekorasyon olarak İstanbul gergi tavan hizmetleri yıllardır olduğu gibi bugünde bizden sorulur. Firmamız bünyesinde gergi tavan, barisol tavan, gergin tavan, streç tavan olarak bilinen tavan dekorasyon işlermleri uygun gergi tavan fiyatları ve yüksek kalite güvencesiyle yapılmaktadır. 

Lake Gergi Tavan 

En çok tercih edilen gergi tavan dolularından olan lake gergi tavan; Bir iç mekanı olağanüstü ve çarpıcı bir hayal gücü haline getirmenin en etkili yollarından biri, parlak bir yüzeye sahip gergi tavanlar monte etmektir. Lake gergi tavanlar özellikleri bakımından benzersizdir ve farklı ülkelerden gelen tasarımcılar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Lake gergi tavanlar çarpıcı dekoratif özelliklere sahiptir: tavanın parlak yüzeyi tavanın görsel yüksekliğini arttırma yanılsamasını yaratır ve odanın çevresindeki alanı genişletir.

Transparan Gergi Tavan

Transparan gergi tavan, ışığı geçirebilen bir pvc film tuvalidir. Germe tavan için filmler, çeşitli renk tonlarında ve çeşitli derecelerde saydamlıkta olabilir. Yarı saydam kanvas tavan mükemmel ışık verir. Transparan gergi tavanlarda arkasında, derinlik etkisi ile çeşitli ışık kompozisyonları elde etmek için yapay aydınlatma genellikle kurulur. Işık kaynakları bu kadar esnek bir tavanın arkasına düzgün bir şekilde yerleştirilmişse, bir pencerenin veya cam tavanın efektini oluşturarak mükemmel görüntüler elde etmek mümkündür.

Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri Bahçelievler Gergi Tavan Modelleri

Diğer Çalışmalar: