Gergi Tavan Gergi Duvar Montajı Sarıyer

Sunduklarımız
Gergi Tavan Gergi Duvar Montajı Sarıyer Gergi Tavan Gergi Duvar Montajı Sarıyer Gergi Tavan Gergi Duvar Montajı Sarıyer Gergi Tavan Gergi Duvar Montajı Sarıyer

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Sarıyer ilçemiz için hazırlamış olduğumuz gergi tavan modellerimiz ve gergi duvar modellerimizin montajını birinci sınıf işçilik ve kusursuz olarak tamamladık. Her projemizde olduğu gibi bu projemizde de müşterimizden olumlu dönüt almanın gruruyla çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Öztaş Yapı dekorasyon sınır tanımayan gergi tavan modellerini ve eşsiz gergi tavan tasarımlarını hazırlamak için uzmanlarımız sürekli gündemi takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde gergi tavan montaj, gergi tavan imalat, gergi tavan bakım, gergi tavan onarım işlemleri uygun fiyat ve kaliteli gergi tavan malzemeleriyle yapılmaktadır. 

Öztaş Yapı Dekorasyon gergi tavanlar tasarımı, örneğin parlaklık, mat gergi tavan, parlak gergi tavan, yarı saydam gergi tavan, akustik gergi tavan, lake gergi tavan ve metalik renk ve doku gergi tavan, geniş bir yelpazesi mevcuttur. Tüm dokular bir görüntü basmak için uygundur. Gergi Tavan tasarımlarımızın ıslak alanlarda kullanılması güvenlidir. Gerilmiş tavanlar neme karşı dayanıklıdır ve alerjik değildir. Nemin etkisinde gergi tavanın boyutu değişmez. 

Germe tavanı mükemmel bir malzemedir, çünkü hızlı bir şekilde monte edilebilir ve odadaki mobilyaların çıkarılmasına gerek kalmaz. Çatı tek parça halinde monte edilir ve gergi tavan montaj işi herhangi bir inşaat kalıntısı olmadan gerçekleştirilir. Gergi tavanları, zıpkın çevresinin etrafında kaynaklandığı PVC filmden yapılmıştır. Alüminyum profiller, odanın çevresine sıkı bir şekilde sabitlenmiştir. Daha sonra, oda ve tavan germe ve gerilme tavan zıpkın profilini içeren kumaş 50 dereceye ısıtılır. Soğutulduktan sonra PVC kumaş mükemmel düz bir yüzey elde edene kadar küçülür. Gergi tavan ile geleneksel tavan arasındaki boşlukta kabloları, havalandırma sistemini vb. Gizleyebilirsiniz.

Öztaş Yapı Dekorasyon streç tavanlar çok hafiftir ve sadece 240 g / m2'dir. Yani: 100 m2'lik bir çatı 24 kg ağırlığındadır, başka hiçbir çatı çok az ağırlığa sahip değildir. Öztaş Yapı Dekorasyon streç tavanlarda yangın güvenlik sınıfı BS1 Do ve BS2 Do var. 

Avrupa'da 40 yılı aşkın süredir tavanlar kurulmuştur. Bu eşsiz ürün inanılmaz uzun ömürlüdür ve Öztaş Yapı Dekorasyon olarak, ürünlerimiz için 10 yıllık bir garanti sunuyoruz. Gergi tavanlar bakım ve onarım gerektirmez. Tavanı temizlemek için özel bir temizlik ürünü ve mikrofiber bez kullanın.

Diğer Çalışmalar: