Gökyüzü Resimli Gergi Tavan Modelleri Beyoğlu

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan, gerilmiş tavan, streç tavan, gergili tavan, stretch ceiling olarak adlandırılan bu tavan sistemi pvc ve kumaş membran ların ısıtılarak alüminyum veya plastik profiller üzerine gerdirlmesiyle oluşmaktaddır. Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon olarak İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde son olarak yapmış olduğumuz gökyüzü resimli gergi tavan modellerimiz başarıyla tamamlanmıştır. Firmamız bünyesinde her marka ve model gergi tavan ürünleri A sınıf işçilikle ve uygun fiyatla yapılmaktadır. PVC gergi tavan, kumaş gergi tavan, barrisol gergi tavan türleri ile sizlerin tercih edeceği her türlü dokuya (mat, saten, şeffaf, parlak) uv baskılı gergi tavan, tek renkli gergi tavan, katmanlı gergi tavan, fotoğraf baskılı gergi tavan veya sizin belirleyeeğiniz görüntü ile elde edilecek gergi tavan modellerini hazırlamaktayız.

Tavanlar ve bugün için geçerli tavan türleri arasında araştırma yaparsanız, tavan malzemelerini analiz ederseniz, en popüler ve en çok tercih edilen tavan seçeneğinin gergi tavanlar, olduğunu görebilirsiniz. Gergi tavan şuanda tavan seçenekleri içerisin de trend tavan modelleridir. Diğer tavan türlerin aksine, gergi tavanların birtakım avantajlara sahip olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak açıklamak çok basittir. Ve gergin tavanlar bu benzersiz fırsattan zaten faydalanmış olanlar içerisinden, değerlendirmelere baktığınızda sadece olumlu yanıtları göreceksiniz. Streç tavanlar, üzerine PVC filmin takıldığı plastik, çelik veya alüminyum çerçeveden oluşan bir yapıya benzer. Gerilmeli tavanların ayırt edici özelliği, çok yönlülüğüdür, çünkü hemen hemen her yaşam alanında kullanılabilirler, bu da onları çok sayıda insan arasında çok popüler kılar.

Odada bir gerilmiş tavan kullanarak tüm kusurları gizleyebilirsiniz, çünkü bir streç tavanın montajı için, ana tavanın herhangi bir hazırlığına gerek yoktur ve kusurların veya gecikmelerin, asma tavanların herkes tarafından aydınlatılacağı gerçeğinin ne kadar güçlü olduğunun önemi yoktur. Koridorda bir streç tavan kullanarak, stili vurgulayabilir ve iç mekanlara özel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mutfak ve banyoda streç tavanların kullanımı için, bunların nemden kesinlikle korkmadıkları ve bu nedenle minimum bakım gerektirdikleri söylenmelidir. Mutfakta, bildiğiniz gibi, kurum veya yağ oluşumunu bulabilirsiniz, bu fenomen gerilmeli tavanlar için kesinlikle korkunç değildir, çünkü nemli bir bez yardımıyla tüm kirler kolayca yıkanabilir. Ek olarak, gergi tavanların geniş renklerinin önemli anlarına dikkat çekmek gerekir. Odanın iç ve mobilya parçalarına bağlı olarak bir renk seçme fırsatı size diğer tavan türleri veremeyecektir. Gergi tavanlarda bunun aksine modeller hayallerinizle kısıtlıdır.

Gökyüzü Resimli Gergi Tavan Modelleri Beyoğlu Gökyüzü Resimli Gergi Tavan Modelleri Beyoğlu Gökyüzü Resimli Gergi Tavan Modelleri Beyoğlu Gökyüzü Resimli Gergi Tavan Modelleri Beyoğlu

Diğer Çalışmalar: