Whatsapp

Gergi Tavan Türleri İle Gergi Tavan Modelleri Kadıköy

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan, germe tavan, streç tavan, gergi asma tavan olarak bilinen tavan uygulaması ile İstanbul kadıköy ilçesinde gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimiz başarıyla tamamlanmıştır. Gergi tavan türleri olan pvc tavan, kumaş gergi tavan ve barrisol gergi tavanlar ile elde ettiğimiz gergi tavan modellerimizin gergi tavan montaj işlemleri yüksek müşteri memnuniyetiyle tamamlanmıştır. Firmamız bünyesinde gergi tavan türleriyle; mat gergi tavan, lake gergi tavan, şeffaf gergi tavan, saten gergi tavan, dokuları kullanılarak uv baskılı gergi tavan, tek renkli gergi tavan, çok renkli gergi tavan veya renksiz gergi tavan uygulamaları yapılmaktadır. Gergi tavan uygulamalarında yüksek kalite, uygun gergi tavan m2 fiyatı ve profesyonel işçilik güvencesi verilmektedir. 

Sizlerde gergi tavan uygulaması yaptırmak istiyor fakat hangi gergi tavan türünü tercih edeceğiniz konusundda karasız mı kalıyorsunuz. Yıldırım Dekor Yapı Dekorasyon olarak sizlere bir kaç ipucu verelim.

Eğer düşündüğünüz pvc gergi tavanlarsa

PVC tavanlar düşük fiyat, daha fazla renk çözümü seçimi, bakımdaki basitlik nedeniyle daha popülerdir. Herhangi bir sıcak oturma odası için uygundur, nispeten düşük bir maliyetle birçok orijinal fikri gerçekleştirmenizi sağlar.

Buna karşılık, kumaş tavanlar da tüm odalar için uygundur, ancak biraz daha pahalı ve bakımı daha zordur. Bu malzeme, iç mekanın klasik tarzını vurgulamak isteyenler için geçerlidir.

Bir streç tavanın seçilmesi kolay, ancak çözülebilir bir görev değildir. Asıl mesele, tavan kanvasının yerine getirmesi gereken hedefleri net bir şekilde belirlemek. Su sızıntısı sorunumu var?  Çözümünüz PVC film. Düzensiz ısıtılmış bir alan mı var? ısı problemi mi yaşıyorsunuz? Kumaş gergi tavan düşünün. Sevdiklerine sürpriz yapmak ister misin? Bir resim ile tavanı düşün! Hangisini seçerseniz seçin, tuval ve iş emrinin, kusursuz bir itibara ve devletteki profesyonellere sahip şirketlerde olduğunu unutmayın.

Gergi Tavan Türleri İle Gergi Tavan Modelleri Kadıköy Gergi Tavan Türleri İle Gergi Tavan Modelleri Kadıköy Gergi Tavan Türleri İle Gergi Tavan Modelleri Kadıköy Gergi Tavan Türleri İle Gergi Tavan Modelleri Kadıköy

Diğer Çalışmalar: