Whatsapp

Gergi Tavan modelleri 2018 uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Mecidiyeköyde Gergi tavan modellerinin 2018 yılına ait özel kreasyonlarından taş işleme uygulaması yapılmıştır. Özel taş deseneleri Yuvarlak havuza gelecek şekilde avize gergi tavan uygulaması yapılmıştır.

Dİğer tavan sistemleri, gergi  tavan kadar çeşitli değildir. her uygulama için parlak kırmızı ince bej edinilebilir akla gelebilecek her renk doğru çözüm yoktur. Mat, parlak, saten, metalik, akın, şeffaf veya perfore -. her şey mümkündür. Germe tavanların İstanbul'da artmakta olduğunu görebiliyoruz. Özellikle geniş salon ve salonlarda germe tavanı avantajlarını ortaya çıkarmaktadır. Hızlı bir şekilde döşenir, kir yoktur. Buna ek olarak, Barrisol'un fotoğrafında görebileceğiniz gibi, yaratıcı olanaklar tükenmez. Kendi banyosunda ya da oturma odanızda germe tavan yapar ancak aynı zamanda iyi bir figür. Yenileme ve yenileme alanında bu tavan sistemi de memnuniyetle kullanılmaktadır. Bu sebeple, gergi  tavan prensibini daha ayrıntılı olarak açıklamak istiyoruz. Çünkü üreticiler farklı olsalar da tavanlar yaklaşık aynı şekilde monte edilir.

Gergi Tavan modelleri 2018 uygulaması Gergi Tavan modelleri 2018 uygulaması Gergi Tavan modelleri 2018 uygulaması Gergi Tavan modelleri 2018 uygulaması

Diğer Çalışmalar: